KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733087
nr 1473 3087
Bertil Widbrant
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 33x41, yttermått inklusive ram: 45x53 cm
Bertil Widbrant, född 1914 i Malmö, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:22:27
Bertil Widbrant
Läs mer om Bertil Widbrant